لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان به روز شد. شرکت پلیمر یاس گلپایگان یکی دیگر از شرکت های تامین کننده لوله و اتصالات در کشور است که توانسته از سال 1385 تاکنون جایگاه خود را در بازار لوله پلیکا به عنوان یک برند مرغوب حفظ نماید. لوله و اتصالات پی وی سی پلیمر یاس دارای نشان ملی استاندارد و گواهینامه های داخلی و بین المللی است که بیانگر کیفیت مطلوب این اتصالات است. شرکت پلیمر یاس گلپایگان در سال 1396 توانسته برای اولین بار در ایران اولین شرکت باشد که از تکنولوژی نانو در تولید لوله و اتصالات استفاده کرده است و با دریافت گواهی نانو مقیاس از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری موفیقیت خود را در این زمینه به اثبات رسانده است. به همین دلیل ایرانا لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان را برای مشتریان خود به اشتراک گذاشته است.

برندهایی که فروشگاه ایرانا با آن کار می کند البرز سازه گلپایگان، پارسانا پلیمر، پلیمر یاس، تک ستاره گلپایگان است و محصولاتی که فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات ایرانا عرضه می کند به شرح زیر است:

فروشگاه لوله و اتصالات ایرانا به عنوان تامین کننده لوله در مشهد و دیگر نقاط کشور هم اکنون به عنوان نماینده پلیمر یاس گلپایگان اقدام به فروش لوله و اتصالات پلیمر یاس نموده است و از آنجا که ما نماینده مستقیم این شرکت هستیم بدیهی است که به علت دست اول بودن در بازار قیمت های مناسب تری را به مشتریان خود اختصاص بدهیم. اکنون فروشگاه ایرانا سعی در تامین لوله مشهد و دیگر نقاط ایران با قیمت منصفانه نموده است که در طول 12 سال خدمت رسانی توانسته سلسه ای از مشتریان راضی را به خود اختصاص دهد.

  1. انواع لوله ناودانی
  2. انواع لوله فاضلابی
  3. انواع زانو
  4. انواع سه راه
  5. انواع سوکت (کوپلینگ)
  6. انواع درپوش
  7. انواع سیفون
  8. انواع رابط دریچه بازدید
  9. انواع درپوش
  10. تبدیل غیر هم مرکز

لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان به شرح زیر است:

جهت مشاوره آنلاین و سفارش محصول با شماره زیر در ارتباط باشید.

اسماعیل پاکباز: 09111109112

ارشادی: 09153187250

تلفن فروشگاه: 05137122724

تلفن دفتر: 05137133430