معرفی شرکت نونام پایپ

لیست قیمت نونام پایپ تولید کننده لوله پنج لایه به روز شد. یکی دیگر از تولید کننده های محصولات 5 لایه شرکت نونام پایپ است این شرکت در شهرک صنعتی اصفهان قرار دارد و از سال 1391 با برند تجاری نونام پایپ فعالیت خود را شروع کرده است و توانسته در تولید لوله های پنج لایه PERT-AL-PERT  و PEX-AL-PERT بدرخشد علاوه بر آن اتصالات برنجی لوله های پنج لایه از تولیدات این مجموعه است. علت این که فروشگاه لوله پلیکا ایرانا لیست قیمت نونام پایپ را در ردیف دیگر محصولات خود قرار داده است رشد سریع این شرکت بوده که در ادامه به توضیحات آن می پردازیم.

روند رشد شرکت نونام پایپ

شرکت تولیدی لوله های پنج لایه نونام پایپ با استفاده از بهترین نیروهای متخصص و با تجربه و آزمایشگاه پیشرفته خود در مدتی کوتاه پروانه ثبت علامت استاندارد را از آن خود کرد. از آن پس توانست گواهینامه مسکن و شهرسازی در راستای تولید محصولات خود را دریافت کند. مواد اولیه محصولات این شرکت از معتبر ترین کمپانی های دنیا که HUNDA و LG (هوندا و الجی) نام دارد تامین می شود به همین دلیل به لحاظ کیفیت در رتبه بالایی قرار دارد. این شرکت حتی در تارگت خود صادرات محصولات نونام پایپ را در سر می پروراند. پس ارائه لیست قیمت نونام پایپ توسط ما بی دلیل نبوده و امروز ایرانا به عنوان نماینده نونام پایپ اقدام به تامین این محصول در سر تا سر کشور با قیمت رقابتی می کند.

موارد استفاده لوله های 5 لایه نونام پایپ

  1. سیستم لوله کشی سرد و گرم؛
  2. موارد استفاده گرمایش از کف در ساختمان های مسکونی و تجاری؛
  3. سیستم تهویه؛
  4. انشعاب گیری در شبکه های آب شهری؛
  5. سیستم اطفاء حریق؛
  6. سیستم هوای فشرده.

لیست قیمت نونام پایپ

لازم به ذکر است قبل از مشاهده لیست قیمت محصولات 5 لایه ذکر کنیم که ایرانا به عنوان نماینده شرکت نونام پایپ محصولات پنج لایه را با تخفیف ویژه روی لیست قیمت اعمال می کند. شما فقط با یک تماس می توانید از تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید و با مقایسه قیمت ها خریدی هدفمند و سودمند داشته باشید.

لیبست قیمت نونام پایپ

 

جهت مشاوره آنلاین و سفارش محصول با شماره زیر در ارتباط باشید.

اسماعیل پاکباز: 09111109112

ارشادی: 09153187250

تلفن فروشگاه: 05137122724

تلفن دفتر: 05137133430