معرفی شرکت ایزی پایپ تولید کننده اتصالات 5 لایه

لیست قیمت ایزی پایپ به صورت لحظه ای منتشر می شود. اگر بخواهیم یکی از برندهای مطرح بازار را در زمینه لوله پنج لایه معرفی کنیم می توانیم نامی از ایزی پایپ را  بیاوریم. شرکت ایزی پایپ از سال 1370 فعالیت صنعتی خود را شروع کرده است و در حال حاضر 30 سال است که فعالیت می کند. قدمت یک تولید کننده در بازار می تواند به عنوان یک پهن مثبت شمرده شود و اعتماد مشتریان نیز به مراتب به شرکت های قدیمی بیشتر است. مدیران شرکت ایزی پایپ با قدمت 30 ساله جزء بنیان گذاران تولید لوله 5 لایه در ایران هستند. مدیران این مجموعه سال ها تلاش در بومی سازی این تکنولوژی را داشته اند. به همین دلیل ما لیست قیمت ایزی پایپ را در سایت ایرانا به صورت به روز بارگزاری می کنیم. 

اتصالات پنج لایه یکی از پرفروش ترین لوله هایی است که در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده می شود هم اکنون شرکت های بسیاری اقدام به تولید اتصالات پنج لایه می کنند که یکی از آن ها شرکت ایزی پایپ می باشد.

محصولات ایزی پایپ

ایزی پایپ محصولات بسیار با کیفیت تولید می کند که برای آشنایی بیشتر انواع محصولات ایزی پایپ را مورد بررسی قرار می دهیم.

محصولات ایزی پایپ به شرح زیر است

  1. اتصالات پرسی
  2. اتصالات کوپلی که طریقه نصب آن با اتصالات پرسی متفاوت است و فرق این دو در نحوه نصب آن است.
  3. لوله های 5 لایه ایزی پایپ
  4. اتصالات کلمپی
  5. انواع کلکتور

همگی این موارد دارای سایزهای مختلف بوده که می توانید با مشاهده لیست قیمت ایزی پایپ آن ها را مشاهده کنید و از تخفیف شگفت انگیز ما برخوردار شوید. فقط کافی است تماس بگیرید و از میزان تخفیف خود مطلع شوید.

لیست به روز قیمت محصولات ایزی پایپ

با توجه به نوسانات لوله و اتصالات در کشور، شرکت ایرانا به صورت ماهانه قیمت به روز تمامی برندهای موجود در بازار را در زمینه لوله پلیکا در  سایت خود قرار داده است. فقط کافی است پی دی اف قرار داده شده در لینک زیر را دانلود کرده تا به روز ترین لیست قیمت ایزی پایپ را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به لیست قیمت دیگر برندهای موجود در بازار از قسمت منو، لیست قیمت به روز، می توانید دیگر برندهای لوله و اتصالات را مشاهده کنید.

توجه: برای ثبت سفارش با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید

برای دانلود لیست قمیت ایزی پایپ روی لینک زیر کلیک کنید

لیست قیمت 23آذر ماه 1400

جهت مشاوره آنلاین و سفارش محصول با شماره زیر در ارتباط باشید.

اسماعیل پاکباز: 09111109112

ارشادی: 09153187250

تلفن فروشگاه: 05137122724

تلفن دفتر: 05137133430