معرفی محصولات 5 لایه نیوپایپ

لیست قیمت نیوپایپ آپدیت شد. نیوپایپ یکی از برندهای با سابقه و با استانداردهای بین المللی  و با عمر 50 ساله است به همین دلیل ما اخرین لیست قیمت نیوپایپ را به طور مستمر در سایت ایرانا بارگزاری می کنیم. جنس لوله های 5 لایه نیوپایپ ترکیبی از پلیمر و فلز است و تا دمای 90 درجه کاملا سازگاری دارد. کیفیت و مقاومت از ویژگی های منحصر به فرد محصولات 5 لایه نیوپایپ است.

امروزه کیفیت در وسایل مورد استفاده در ساختمان سازی نقش مهمی دارد به همین دلیل از ثمرات پیشرفت تکنولوژی لوله های 5 لایه است که طول عمر آن به بیشترذ از 50 سال می رسد. کیفیت لوله های 5 لایه سبب شده است که از هزینه های اضافی و محتمل یک ساختمان تا حد زیادی پیشگیری شود.

مقایسه محصولات 5 لایه نیوپایپ با لوله های فلزی

لوله های فلزی به دلیل انبساط زیاد آن مقاومت مطلوبی در مقابل گرما و سرما ندارد همچنین رسوب گیری زیاد آن هزینه های زیادی را در طولانی مدت برای مالک ساختمان ایجاد می کند که با آمدن لوله های 5 لایه این مشکلات مرتفع شده و از بسیاری از هزینه ها پیشگیری شده است.

قیمت لوله های 5 لایه نیوپایپ

بدیهی است که هر زمان صحبت از کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد به میان باشد تفاوت قیمت هم در آن احساس می شود اما این تفاوت قیمت سبب می شود که در بسیاری از هزینه ها در دراز مدت پیشگیری شود در واقع این نوع هزینه به معنای یک بار هزینه برای همیشه است. پس با دید بهتری باید به لیست قیمت نیوپایپ توجه کرد.

موارد استفاده از محصولات 5 لایه نیوپایپ

  1. استفاده در سیستم های گرمایشی و سرمایشی
  2. تهویه مطبوع
  3. سیستم های گرمایش از کف
  4. انتقال آب در رایزرها
  5. استفاده در صنایع پزشکی و بهداشتی
  6. استفاده در مصارف صنعتی

بعد از شناخت محصولات پنج لایه نیوپایپ وقت آن است که لیست قیمت نیوپایپ را به اشترک بگذاریم.

نیوپایپ پرتقاضا ترین برند در حال حاضر

ما در گذشته در مقاله ای مربوط به لوله پلیکا میزان تقاضای برندهای مختلف را به صورت نموداری مورد بررسی قرار دادیم. نیوپایت در آن بررسی بالاترین رتبه را داشت. کسانی که با نیوپایپ کار می کنند میزان فروش آن را حس کردند. این برند حتی در فضای مجازی تقاضای بسیاری دارد. یکی از بهترین برندهایی است که هم اکنون شرکت های بسیاری به طور مستقیم و غیر مستقیم با آن کار می کنند.

لیست قیمت نیوپایپ آخرین آپدیت

با توجه به نوسانات بازار فروشگاه ایرانا به طور مستمر لیست قیمت تمامی محصولات خود را از جمله لیست قیمت نیوپایپ را همیشه به روز نگه می دارد تا به راحتی بتوانید آخرین قیمت ها را داشته باشید.

لازم به ذکر است جهت دریافت تخفیف از سوی فروشگاه ایرانا فقط با یک تماس تفاوت را احساس کنید. ایرانا به عنوان نماینده مستقیم با قیمت بسیار رقابتی محصولات خود را عرضه می کند.

برای دانلود لیست قیمت روی عکس زیر کلیک کنید

لیست قیمت نیوپایپ-فروشگاه ایرانا