فروشگاه اینترنتی ایرانا با 12 سال سابقه فروش لوله در مشهد و تامین و تجهیز کلیه لوازم تاسیسات ساختمانی، علاوه بر تامین لوله مشهد با یک تیم حرفه ای به اجرای عملیات ساختمانی در مشهد می پردازد.

شرکت مجری تاسیسات ساختمانی ایرانا بسیاری از پروژه های ساختمانی را در مشهد مقدس اجرا نموده و حاصل خدمت ما رضایت بسیاری از مهندسان و پیمانکاران ساختمانی بوده است

بخشی از مطلوب بودن پروژه های ساختمانی مربوط  به لوله و اتصالات، انتخاب و خرید لوله مرغوب و با کیفیت است و بخشی دیگر مربوط به نحوه اجرای عملیات لوله کشی است که در نهایت منجر به استاندارد بودن پروژه های ساختمانی می شود. جهت اطلاع از لیست تاسیسات ساختمانی و قیمت به روز لوله مشهد (لیست قیمت البرز سازه) (لیست قیمت پارسانا پلیمر) (لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان) و (لیست قیمت تک ستاره گلپایگان) می توانید از طریق همین وب سایت از آن مطلع شوید.

در صورتی که تیم حرفه ای ایرانا را برای اجرای تاسیسات ساختمانی در مشهد انتخاب نموده اید می توانید در خواست مشاوره رایگان خود را (تحت عنوان تحقیق در مورد تاسیسات ساختمانی) به صورت آنلاین به پشتیبانی اطلاع دهید و یا فرم زیر را پرنموده و در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید تا از نحوه عملکرد ما در زمینه اجرای عملیات ساختمانی ودر مشهد مطلع شوید و تاسیسات ساختمانی جدید خود را به ما بسپارید.

شماره تماس:

آقای پاکباز: 09111109112

آقای ارشادی: 09153187250

دفتر: 05137133430