لیست قیمت پارسانا پلیمر آپدیت جدید در فروشگاه ایرانا منتشر شد. شرکت پارسانا پلیمر گلپایگان یکی از بهترین برندهای بازار است که انواع لوله و اتصالات ساختمانی را با بهترین کیفیت عرضه می کند. امروزه برند پارسانا پلیمر گلپایگان کاملا شناخته شده است و فروش بسیاری در تمام ایران دارد و لیست قیمت پارسانا پلیمر را به صورت کاملا به روز می توانید از طریق سایت ایرانا دنبال کنید.

جهت مشاهده لیست قیمت روی عکس کلیک کنید

لیست قیمت پارسانا پلیمر-فروشگاه ایرانا

 

 

فروشگاه لوله و اتصالات ایرانا به عنوان نمایدگی مستقیم پارسانا پلیمر در مشهد مقدس اقدام به فروش انواع لوله واتصالات ساختمانی نموده و به صورت حضوری و آنلاین می توانید از هر کجای ایران اقدام به سفارش محصول نمایید.

از آنجا که فروشگاه ایرانا به عنوان نمایندگی پارسانا پلیمر اقدام به عرضه انواع لوله به صورت کلی و جزئی کرده است این نوید را به شما می دهیم که از دست اول بازار خرید کرده اید به همین دلیل خرید از فروشگاه ایرانا برای شما مقرون به صرفه تر است.

فروشگاه ایرانا نمایندگی مستقیم برندهای مختلف از قبیل پارسانا پلبیمر گلپایگان، البرز سازه گلپایگان، پلیمر یاس گلپایگان و تک ستاره گلپایگان و… را دارد به همین دلیل توانایی تامین کلیه تاسیسات ساختمانی از جمله لوله پلیکا و انواع لوله و اتصالات را دارد.

محصولات پارسانا پلیمر به شرح زیر است:

  1. انواع لوله فاضلابی

  2. انواع لوله ناودانی

  3. انواع زانو

  4. انواع سه راه

  5. انواع کوپلینگ

  6. انواع سیفون

  7. انواع درپوش

  8. رابط دریچه بازدید

  9. تبدیل غیر هم مرکز

لیست قیمت پارسانا پلیمر شرح زیر است:

 

جهت مشاوره آنلاین و سفارش محصول با شماره زیر در ارتباط باشید.

اسماعیل پاکباز: 09111109112

ارشادی: 09153187250

تلفن فروشگاه: 05137122724

تلفن دفتر: 05137133430