وبلاگ

صفر تا صد لوله پلیکا

صفر تا صد لوله پلیکا

لوله پلیکا (لوله پلی کا) چیست؟

لوله پلیکا (لوله پلی کا) در واقع لوله ای است که در ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی بسیار کاربرد دارد و جنس آن از upvc است که امروزه جای بسیاری از لوله های فلزی را در دنیا گرفته است.  این نوع لوله ها از بهترین لوله هایی است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته است. به همین دلیل پر مصرف ترین لوله ها در این صنعت لوله پلیکا می باشد. انتقال تمامی فاضلاب های ساختمانی توسط لوله پلیکا فاضلابی امکان پذیر و بسیار به صرفه است.

از این نوع لوله حتی در انتقال سیم های برق ساختمانی استفاده می کنند و انجام انتقال سیم های برق و مخابراتی کاملا منظم و بی خطر صورت می گیرد. لوله های پلیکایی به دلیل استفاده در مصارف مختلف در ضخامت های مختلف تولید می شود زیرا لوله های فاضلابی باید فشار زیادی را تحمل کند به همین دلیل ضخامت آن هم باید زیاد باشد اما لوله هایی که هدف از تولید آن برای انتقال کابل ها و سیم های برق ساختمانی است نیازی به تحمل فشار زیادی ندارد به همین دلیل با ضخامت کمتری تولید می شود. 

Pvc چیست؟

پی وی سی (Poly Vinyl Chloride) یک مدل پلاستیک مصنوعی است و upvc در واقع همان پی وی سی اما به صورت فشرده است که بسیار مقاوم تر از pvc است.

چرا لوله پلیکا به راحتی جای لوله های فلزی را گرفت؟

لوله های فلزی معایب بسیاری داشت اما چون چاره ای جز استفاده از آن ها وجود نداشت در گذشته از آن ها استفاده می شد. با تولید لوله های پی وی سی نقش لوله های فلزی هر روز کمتر و کمتر شد تا که به امروز کمتر کسی از این نوع لوله ها استفاده می کند.

معایب لوله های فلزی به شرح زیر است:

 1. لوله های فلزی سنگین است و حمل و نقل آن بسیار مشکل است؛
 2. لوله های فلزی به راحتی رسوب می گیرد و فرآیند رسوب گیری بسیار مشکل است؛
 3. این مدل لوله ها در طولانی مدت دچار پوسیدگی می شود و هزینه های بسیاری را به بار می آورد؛
 4. انعطاف پذیری ندارد و نصب مشکلی دارد؛
 5. هزینه بالایی دارد و در بسیاری از موارد صرفه اقتصادی ندارد؛
 6. به هنگام نصب، ضایعات بسیاری دارد و باعث افزایش هزینه می شود.

اما لوله پلی کا به محض ورود به صنعت ساختمانی تمامی مشکلات فوق را حل نمود و به سرعت جای خود را در مصارف ساختمانی و فاضلابی باز کرد به گونه ای که امروزه تمامی پروژه های ساختمانی و فاضلابی در ایران و دنیا از لوله های پی وی سی استفاده می کنند.

معرفی انواع اتصالات لوله پلیکا

انواع اتصالات لوله پلیکا

اتصالات لوله پولیکا انواع مختلفی پیدا کرد و در تمامی مصارف حرف اول را می زند.

انواع لوله پلیکا را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • لوله پلیکا نیمه قوی: برای لوله های فاضلابی ساختمان ها، بیمارستان ها و دیگر مکان ها استفاده می شود.
 • لوله پلیکا قوی: که از این نوع لوله پولیکا در مکان های تجاری بزرگ مثل کارخانجات و در جهت حفظ کابل های برق، منتقل کردن اسیدها و موارد دیگر استفاده می شود.

انواع اتصالات لوله پلیکا به شرح زیر می باشد:

 1. اتصالات چسبی که برای برای انحراف لوله ها در زوایای دیگر و یا تبدیل آن ها استفاده می شود و به وسیله چسب که به دو سر آن زده می شود به لوله ها بسته می شود؛
 2. زانوها که در سایزهای مختلف موجود است و باعث اتصال دو لوله در زاویه های مختلف می شود؛
 3. سه راه ها نیز در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در لوله کشی های فاضلابی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛
 4. سه راه دریچه بازدید در جهت بازکردن گرفتگی ها مورد استفاده قرار می گیرد؛
 5. رابط همان طور که از اسمش پیدا است برای ارتباط دو لوله مورد استفاده است؛
 6. تبدیل ها؛
 7. سیفون ها؛
 8. و…

حال که با این اتصالات آشنا شدید خوب است بهترین برندهای لوله پلیکا را بشناسید که در صورت نیاز بدانید کدام یک از اتصالات را انتخاب و خریداری کنید. شما می توانید برندهای برتر را از نمایندگی لوله پلیکا مشهد خریداری نمایید.

بهترین برند کارخانه لوله پلیکا

بهترین برندها در تولید لوله پلیکا به شرح زیر می باشد:

خط تولید لوله پلیکا هم اکنون توسط کارخانه های متعددی در ایران در حال فعالیت می باشند و هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی هستندکه مورد بررسی قرار می دهیم.

 • برند آتاپایپ: یکی از بهترین برندهای موجود در بازار آتاپایپ است این شرکت از سال 1368 شروع به کار کرده است و در این مدت کوتاه انواع لوله ها، اتصالات سیمانی، یو پی وی سی و پنج لایه را با بهترین کیفیت تولید می کند و در بازار رقابتی به خوبی خود را نشان داده است؛ جهت دریافت لیست قیمت آتاپایپ کلیک کنید.
 • برند داراکار: یکی از با تجربه ترین برندهای موجود در بازار است این برند از سال 1352 مشغول به فعالیت است. این شرکت کیفیت را در اولویت خود قرار داده است و تاکنون موجب رضایت بسیاری از مشتریان خود شده است و نامی نیک از خود برجای گذاشته است؛  دریافت لیست قیمت داراکار
 • البرز سازه گلپایگان: امروزه کمتر کسی پیدا می شود که نام البرز سازه گلپایگان را نشنیده باشد این برند در طول سال ها دو فاکتور مهم را در راستای کار خود قرار داده است اولین فاکتور کیفیت و دومین فاکتور قیمت مناسب است. البرز سازه به خاطر ارزان تر بودن آن مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. اگر دنبال لوله پلیکا ارزان هستید این برند نیاز شما را برطرف می کند؛ دریافت لیست قیمت البرز سازه گلپایگان
 • تک ستاره گلپایگان: از دیگر برندهای موجود در بازار که در لیست بهترین ها قرار می گیرد برند تک ستاره گلپایگان است این برند از سال 1382 شروع به فعالیت کرده است و توانسته خود را در این بازار رقابتی حفظ نماید؛ دریافت لیست قیمت تک ستاره گلپایگان
 • پلیمر یاس گلپایگان: این شرکت از سال 1385 فعالیت می کند و یکی از بهترین برندها نیز می باشد پلیمر یاس گلپایگان تمام نیازهای شما را با قیمت مناسب و کیفیت عالی برطرف می کند؛ دریافت لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان
 • برند ایزی پایپ: یکی از برندهای با سابقه در زمینه اتصالات 5 لایه ایزی پایپ است این برند از سال 1370 مشغول به فعالیت است و 30 سال است که در این راستا به صورت موفق در حال فعالیت است؛ دریافت لیست قیمت ایزی پایپ
 • نیوپایپ: این برند امروزه برای همه کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند آشنا است یکی از بهترین برندها است که رقابت را برای دیگر شرکت ها کمی سخت کرده است و در حال تلاش است که بازار را در دست خود بگیرد. اما پیش بینی می شود برند آتاپایپ بتواند رقیب سر سختی برای نیوپایپ شود؛ دریافت لیست قیمت نیوپایپ
 • آذین لوله: اگر تاکنون نام آذین لوله را شنیده اید حتما می دانید این شرکت چطور با برنامه های هدفمند خود چگونه در بازار کار رقابت می کند همین عامل به علاوه کیفیت مطلوب سبب شده است که ما این برند را در لیست بهترین ها قرار دهیم؛ دریافت لیست قیمت آذین لوله
 • نونام پایپ: نونام پایپ و 5 لایه یکی دیگر از خوب های بازار است که حیف بود نام این برند را در لیست بهترین برندها قرار ندهیم. این شرکت مدت ها است با استفاده از نیروی متخصص و تکنولوژی روز بهترین محصولات خود را ارائه می دهد. دریافت لیست قیمت نونام پایپ

حال که بهترین لوله پلیکا را در برند های مختلف شناختید فکر می کنم تمایل دارید بدانید که پرفروش ترین برندها کدام است و چگونه در بازار رقابتی و آنلاین در حال فروش هستند.

پرفروش ترین برند لوله پلیکا

جذاب ترین بخش برای کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند همین جا است. بخاطر این که اطلاع از پرفروش ترین برندها کمک زیادی به آن ها می کند. پس با ما همراه باشید تا به صورت نموداری پرفروش ترین برندها را معرفی کنیم و این که بگوییم کدام برند در بازار به زودی جزء پر فروش ترین ها می شود.

به نمودار زیر توجه کنید طبق این نمودار ما یک آمار دقیق به صورت میانگین براتون قرار دادیم که طبق این نمودار فروش آنلاین برندهای مختلف مشخص می شود که به صورت میانگین در بستر فضای مجازی چقدر فروش به صورت ماهانه توسط این برندها صورت می گیرد.

نمودار فروش لوله پلیکا

این یک دیتای بسیار یونیک و ارزشمند است و کمتر کسی در این حوزه این اطلاعات را در اختیار کاربران و مشتریان خود می گذارد. شما می توانید با استفاده از این اطلاعات و نمودار، فروش قدرتمندی برای خود ایجاد کنید.

کدام برند به زودی در بازار رشد صد در صدی دارد

یکی از برندهای مطرح به زودی رشد صد در صدی خود را نشان می دهد و رقابت را برای دیگر برندها سخت می کند. با شناخت این برند به زودی می توانید فروش بسیار مطلوبی در بازار کار برای خود ایجاد کنید. نام این برند آتاپایپ است که به زودی اطلاعاتی از رشد نموداری این برند را در بازه های زمانی مختلف به اشتراک می گذاریم.

قیمت لوله پلیکا به قیمت کارخانه لوله پلیکا

قیمت انواع لوله پلیکا در برندهای مختلف چه قدر است این سوال خیلی از کاربران است و بسیار هم مهم است. از آن جا که شرکت ایرانا نماینده رسمی بسیاری از شرکت ها است محصولات لوله پلی کا را با قیمت درب کارخانه ارائه می دهد. ما تمامی لیست قیمت لوله در تمامی برندها را در منوی لیست به روز قیمت در بالای سایت قرار دادیم تا در صورت نیاز بتوانید برند مورد نظر خود را خریداری نمایید. ضمن این که به هنگام تماس و در صورت خرید عمده می توانید از تخفیف بسیار ویژه ای برخوردار شوید.

در طول 12 سال خدمت توانسته ایم رضایت بسیاری از مشتریان خود را در سراسر کشور به خود جلب نماییم شما هم می توانید به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید.

علت نشت لوله پلیکا pvc

علل نشت لوله های پی وی سی مختلف است و ممکن است هربار به خاطر مشکلی نشتی صورت بگیرد. عوامل نشتی لوله های پلاستیکی پی وی سی به شرح زیر است:

 1. گاهی اوقات با تحت فشار گرفتن تبدیل برنجی در لوله کشی های پی وی سی نشتی ایجاد می شود.
 2. در بعضی موارد به علت دفن لوله ها در کنار سنگ ریزه های موجود و فشار وارده باعث سوراخی می شود. البته در لوله های با کیفیت این احتمال به صفر می رسد.
 3. گاهی اوقات لوله ها را در عمق مناسب دفن نمی کنند و به خاطر عبور ماشین های سنگین تحت فشار قرار می گیرند و در نهایت سبب نشتی آن می شود.
 4. یخ زدگی از دیگر عواملی است که سبب ترکیدن لوله ها می شود. این عامل یکی از چالش های بزرگ در لوله های فلزی است اما در لوله های پی وی سی خیلی کم اتفاق می افتد با این اوصاف یخ زدگی بسیار شدید در بعضی موارد سبب نشتی لوله های پلاستیکی می شود.
 5. همان طور که سرما سبب یخ زدگی و نشتی لوله پلیکا می شود گرما و حرارت بیش از اندازه هم سبب نشتی و سوراخ شدن این نوع لوله ها می شود. البته کیفیت نوع لوله پلیکا هم در میزان مقاومت بسیار تاثیر گذار است.

خرید لوله پلیکا

فروش لوله پلیکا توسط شرکت ایرانا صورت می گیرد و شما جهت خرید لوله پلیکا معمولی و لوله پلیکا فاضلابی در برندهای مختلف فقط کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید و تخفیف ویژه بر روی لیست قیمت که کاملا رقابتی است و کمتر کسی در بازار با این تخفیف محصولات پلیکا را ارائه می دهد را برای شما در نظر گرفته ایم.

جهت مشاوره آنلاین و سفارش محصول با شماره زیر در ارتباط باشید.

اسماعیل پاکباز: 09111109112

ارشادی: 09153187250

تلفن فروشگاه: 05137122724

تلفن دفتر: 05137133430

فروشگاه اینترنتی ایرانا تا زمانی که خط تولید لوله پیکا در ایران پا برجا است فعالیت خود را به صورت کاملا قدرتمند ادامه می دهد همان طور که در طول 12 سال با افتخار فعالیت کرده ایم.

لازم به ذکر است انواع سایز لوله پلیکا در برندهای مختلف به صورت دپو شده موجود است فقط کافی است با ما تماس بگیرید و تجربه خریدی به یاد ماندنی داشته باشید.

شما با چه برندی کار کرده اید؟

خوشحال می شویم در صورتی که با برندی کار کرده اید و تجربه خوبی داشته اید با ما به اشتراک بگذراید تا دیگر کاربران نیز از تجربه شما در راستای فروش بهتر محصولات پلی کا بهره مند شوند.

ما هم تمامی تجربیات خود را به صورت سخاوتمندانه با شما به اشتراک می گذاریم.

بهترین لوله پلیکا برای مهندسین اجرایی و پیمانکاران

این که شما به عنوان مهندس پروژه از چه نوع لوله و اتصالاتی استفاده می کنید مهم است. مهم نیست شما چقدر بودجه برای لوله پلیکا کنار گذاشته اید مهم این است که بهینه انتخاب کنید. بهینه انتخاب کردن یعنی بهترین انتخاب متناسب با بودجه شما. بسیاری از پیمانکاران با انتخاب اشتباه با توجه به نوع ساختمانی که دارند سابقه خود را زیر سوال برده اند. شاید با خود بگویند در آن شرایط انتخاب بهتری وجود نداشته است.

نظر ما این است که انتخاب بهتر متناسب با بودجه شما وجود داشته اما شما به مشاور بهتری مراجعه نکردید. مشاور باید بتواند اطلاعات دقیقی از محصولات بدهد اما معمولا برندهایی که برای آن ها سوددهی بیشتری دارد را معرفی می کنند. فروشگاه ایرانا با افتخار این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید ضمن مشاوره رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید زیرا ما این امتیاز را کسب کرده ایم که در طول فعالیت خود نماینده برندهای بسیاری بوده و هستیم و شناخت کاملی نسبت به برندها، کیفیت آن ها و قیمت آن داریم. ما می توانیم بهترین محصول را به شما پیشنهاد بدهیم فقط کافیست با شماره های درج شده در سایت یک بار تماس بگیرید.

دانلود پی دی اف لوله پلیکا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.