وبلاگ

برندهای معتبر لوله پلیکا در بازار تهران (پرفروش های 1401)

برندهای معتبر لوله پلیکا در بازار تهران-فروشگاه ایرانا

برندهای معتبر لوله پلیکا در بازار تهران برندهایی است که هم اکنون بسیاری از کهنه کاران از آن ها اطلاع دارند و بسیاری از تازه کارها هم اکنون به دنبال آن هستند. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت کدام برند لوله پلیکا هم اکنون در بازار تهران پرفروش است.

در گذشته فروشگاه ایرانا لوله پلیکا مشهد و بازار آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده است. که هم اکنون در صورت نیاز می توانید آن را مطالعه نمایید.

جالب است بدانید لوله های سبز و سفید خیلی زیاد مورد مصرف و رضایت مصرف کنندگان بوده است. به گونه ای که بسیاری از مصرف کنندگان و همکاران از این لوله های تک لایه به لوله سبز و یا لوله سفید یاد می کنند. هم اکنون این نام نام گذاری در بازار شیوع پیدا کرده است و کمتر کسی می گوید لوله های تک لایه فلان…

علت محبوبیت این نوع لوله بخاطر ویژگی های منحصر به فردی است که دارد. مقاومت این لوله ها بسیار بالا است و دربرابر عوامل مخرب محیطی تحمل بالایی دارد.

لیست قیمت لوله پلیکا در 1401

می دانیم اولین چیزی که شما به دنبال آن هستید لیست قیمت لوله پلیکا هست به همین دلیل در همین ابتدا لینک لیست قیمت لوله پلیکا را برای شما آماده کرده ایم که اگر روی هر کدام کلیک کنید علاوه بر لیست قیمت اطلاعاتی خوبی از برند مورد نظر دریافت می کنید که در انتخاب شما بسیار تاثیر گذار است.

در ضمن این تعداد از برندها که در لیست زیر مشاهده می کنید برندهای معتبر لوله پلیکا در بازار تهران است که فروش بسیار زیادی دارد. لیست قیمت ها همیشه در حال آپدیت است و شما جدیدترین ها را دریافت خوهید کرد.

برندهای معتبر لوله پلیکا در بازار تهران همان طور که مزایایی دارد معایبی هم دارد به همین دلیل ما در ادامه به مزایا و معایب لوله های تک لایه می پردازیم تا اطلاعت دقیق تری به شما داده باشیم.

تست های آزمایشگاهی برای بررسی درجه تحمل لوله

معمولا تولید کنندگان تلاش می کنند که در تولید لوله پلیکا و محصولات پلیمری در قالبی که استاندارد است پیش روند تا محصولات آن ها درجه مقاومت مطلوبی داشته باشد.

با این حال تست های مختلفی روی محصولات انجام می شود از جمله تست حرارت، تست ضربه، تست فشار و… که بیانگر کیفیت محصولات است.

اکنون تعدادی از تست های آزمایشگاهی را مورد بررسی قرار می دهیم.

تست کنترل کیفی ظاهری: در این آزمایش بیشتر ویژگی های ظاهری محصول را مورد بررسی قرار می دهند تا کاملا بی عیب و نقص باشد. موارد بررسی در مورد شکستگی، ترک خوردگی، گذر نور و… است.

محاسبه  افت فشار: یکی از تست های بسیار مهم است این تست در سایز های مختلف به صورت خطی انجام می شود.

تست ضربه: در این نوع تست لوله مورد نظر در شرایط آب و هوایی مختلف به آن ضربه وارد می شود تعداد ضربات به 10 تا میرسد که لوله اگر بیشتر از یک بار شکسته شود رد می شود.

تست برگشت حرارتی: در این آزمایش لوله مورد نظر در شرایط دمایی 120 درجه سانتی گراد قرار می گیرد و پس از 2 ساعت به دمای اولیه برگشت داده می شود. بعد از آن میزان تغییرات طولی محاسبه می شود.

آزمایش هیدرواستاتیک: معمولا لوله های پلیمری تک لایه به دلیل مواجهه با حرارت و فشار مداوم بعد از مدتی دچار پوسیدگی می شود. به خاطر همین برای به دست آوردن عمر آن ها از ضریبی به نام هوب استفاده می کنند. توسط این ضریب رابطه بین زمان و تنش وارده به جداره لوله و دمای درونی لوله pp را محاسبه می کنند.

مزایای لوله و اتصالات پلیمری

خوب است بدانید برندهای معتبر لوله پلیکا که در بازار تهران محبوب شده اند مزایا و معایبی دارند که هم اکنون ما به مزایای آن می پردازیم.

  1. نصب فوری
  2. دارای خط راهنما
  3. عدم عبور نور از لوله
  4. مورد مصرف در آب گرم و سرد
  5. عایق حرارتی و الکتریکی
  6. زیبایی ظاهری و شفاف بودن
  7. افت فشار بسیار ناچیز
  8. استقامت در شرایط تخریبی
  9. مقاوم دربراقبر پوسیدگی، اسیدها و…

معایب لوله و اتصالات پلیمری

استفاده برای درجه دمایی پایین

ناکارآمدی برای سیستم گرمایش از کف

این مقاله ادامه دارد و آپدیت می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.